Skip to content

Çakıl Küpelerim

Çakıl Jewelry’nin çatı fikri sürdürülebilir ve sağlıklı ürünler üretmektir. Küpe derimizin iç kısımlarına temas eden, bu sebeplerle sağlık konusunda sorumluluğumuzu artırdığımız bir ürün grubudur. Bu sebeple tüm altın ve gümüş renkteki küpelerimiz 925 ayar saf gümüştür.

“925” adı altında %92,5 saf gümüş madeni ve %7.5 oranında diğer alaşımlar bulunur. Bu alaşımlar sayesinde saf gümüş biraz daha sertleşir ve daha rahat işlenebilir hale gelir. Ancak yinede altın kadar sert bir maden olamaz. Bundan dolayı küpelerinizin kilitlerini kapatırken veya küpe iğnesine taktığımız yuvarlak kilitleri yerleştirirken, zaman zaman iğnelerin kullanıma bağlı deforme olma olasılığı vardır.

Bu tip durumlarda size önerebileceğimiz ilk şey küpelerinizin iğnesini parmağınızın ucu ile tutarak hafifçe yön vermenizdir. Önemli olan iğnenin doğru kilit yerini bulabilmesi ve klik sesi ile kilitlendiğine emin olmanız.

Diğer önerimiz ise bizimle iletişime geçerek; küpelerinizi arzu ederseniz Nişantaşı City’s ‘de bulunan şubemize bırakabilir ya da kargolayabilirsiniz. 

City’s Nişantaşı

Teşvikiye, Teşvikiye Cd. No:12, 34365 Şişli/İstanbul

-1. Kat Çakıl Jewelry.