Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde ürününüzü iade edebilirsiniz.

Ürün teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Tarafınızdan kullanılmış veya lekelenmiş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ve fatura tarihi 15 günü geçmiş olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Hijyenik sağlık sebeplerinden dolayı küpe ve piericing ürünlerinin iadesi ve değişimi mümkün değildir. Diğer tüm ürünler teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Tarafınızdan kullanılmış veya lekelenmiş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ve fatura tarihi 15 günü geçmiş olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kargo ücreti kesilerek iade yapılır.

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde info@cakiljewelry.com.tr adresine veya +90 530 922 65 67 no’lu telefon aracılığı ile bize Whatsapp üzerinden bildirimde bulunmanızı rica ediyoruz. Bizlere iade işleminizin sebebi ile ilgili bir bildirim yaptıktan sonra aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Satın almış olduğunuz ürünü; ürünün tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla iade edebilirsiniz. İade edilen ürünlerin zarar görmemiş olması gerekmektedir. İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu ekibimiz tarafından kontrol edilmektedir.

Çakıl Jewelry
City’s Nişantaşı

Teşvikiye, Teşvikiye Cd. No:12, 34365 Şişli/İstanbul -1. Kat.

Ürününüz iade adresimize ulaştıktan sonra ekibimiz tarafından incelenmektedir. İadesi kabul edilen ürünün bedeli 5 iş günü içerisinde alışverişinizde kullanmış olduğunuz kredi kartınıza iade edilir. Kredi kartınıza ürün iade bedeli bankanız tarafından 10 iş günü içinde yapılmaktadır. Tamamen bankanızla ilgili bedel iadesi sürecinde Çakıl Jewelry’nin bankanıza müdahale hakkı bulunmamaktadır.

İadeniz ödemenizi gerçekleştirdiğiniz şekilde olacaktır. Ödemenizi kredi kartınıza taksit seçeneği ile yaptığınız takdirde ürün bedeli bankanız tarafından taksit adedi kadar bölünerek her ay kredi kartınıza iade edilecektir. Bu prosedür; bankanız tarafından belirlenmiştir. Kredi kartı ile yapmış olduğunuz işlem bankalara göre değişmektedir ve yaklaşık 10 iş günü içinde ekstrelerinize yansır.
Kusursuz olan, yine de vazgeçilen ürünlerde gönderim ücretleri iade edilen bakiyeden kesilerek tarafınıza gönderilir.