Çakıl Jewelry stoklu çalışan bir marka değildir. Tüm ürünler el yapımıdır. Sipariş sonrası size özel renk veya boy seçenekleri ile yeni olarak üretilir. Sipariş verdiğiniz ürünler ürüne özel olarak aynı gün ya da 2 ile 5 iş günü içerisinde üretimi tamamlanıp; Aras Kargo şirketine teslim edilir. Kargo şirketlerinin teslimat süreci veya dağıtımı ile ilgili konulara Çakıl Jewelry müdahale edememektedir. Cuma günü saat 15:00’den sonra verdiğiniz tüm siparişler takip eden Pazartesi günü işleme alınmaktadır. Hafta sonları verilen siparişleriniz ise takip eden ilk iş gününde işleme alınmaktadır. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır. Olası sorunlarda tarafınıza telefon ya da e-posta yolu ile bilgilendirme yapılmaktadır.

info@cakiljewelry.com e-posta adresimize mail atabilirsiniz.

Tanımlanmış olan indirim kuponunu, ödeme sayfasındaki kupon uygula metin kutusuna yazarak indiriminizi kulullanabilirsiniz.

 

Kapıda ödeme seçeniğimiz bulunmuyor. Havale ve EFT ile ödeme için; +90 530 922 65 67 nolu telefon numarası ile Whatsapp üzerinden bize yazarsanız hızlıca siparişinizi oluşturabiliriz.